Sarajevo u finalu Kupa BiH! )

Mladost je bila nemoćna u revanš utakmici polufinala Kupa Bosne i Hercegovine protiv Sarajeva. Bordo tim slavio je u Doboju kod Kaknja (2:3). Domaći su tek u finišu došli do dva gola.

FK Mladost – FK Sarajevo 2:3 (Duljević 46’, Crnkić 60’, Kovačević 83’ / Brkić 88’, 89’)

Stadion: Gradski stadion Doboj Kakanj. Gledalaca: . Sudija: Elvis Mujić (Banovići). Žuti kartoni: Kadušić (Sarajevo).

FK MLADOST: Velić, Galić, Gačan (od 62. minute Aganspahić), Laštro, Kuzmanović, Musić, Šišić (od 81. minute Sušić), Maksimović, Brkić, Ramović (od 71. minute Husić) i Isaković.

FK SARAJEVO: Adilović, Hodžić, Novaković, Duljević (od 75. minute Husejinović), Sarić, Crnkić, Hebibović, Mihojević, Al. Bekić, Ahmetović (od 79. minute Am. Bekić) i Ivetić (od 70. minute Kovačević).