Fudbal Sport

Chelsea skočio na poziciju koja vodi u Ligu prvaka

Nogometaši Chelseaja ostvarili su sigurnu pobjedu protiv Newcastlea rezultatom 2:0 u okviru 24. kola Premiershipa i četvrtom uzastopnom pobjedom skočili su na četvrtu poziciju na tabeli.

Plavci su pitanje pobjednika riješili sa dva brza gola u prvom poluvremenu u rasponu od samo osam minuta.

Prvo je u 31. minuti Olivier Giroud načeo Svrake, a već u 39. minuti Timo Werner je nakon više od tri mjeseca uspio da postigne gol u prvenstvu i povisio je na 2:0.

U nastavku je tim sa Stamford Bridgea kontrolisao zbivanja na terenu i mirno je priveo meč kraju te je nakon ovoga kola ponovo na četvrtoj poziciji koja vodi u Ligu prvaka. Newcastle je u donjem dijelu tabele na 17. mjestu sa 25 bodova.

Chelsea – Newcastle 2:0 (Giroud 31′, Werner 39′)

Na našoj internetskoj stranici koristimo kolačiće kako bismo Vam mogli pružati uslugu, analizirati korištenje, osigurati oglašavanje i funkcioniranje sustava, koje bez uporabe kolačića ne bismo bili u mogućnosti pružati. Nastavkom korištenja portala suglasni ste s primanjem kolačića. Više o politici o kolačićima i upravljanja postavkama kolačića pročitajte Prihvatam Pročitaj više