Fresh Press portal
Fudbal

Željezničar ubjedljivo savladao Kiseljak, Ramović upisao hat-trick

Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice savladali Kiseljak sa 8:0.

Željezničar je prvo poluvrijeme riješio u svoju korist sa 6:0. Po dva gola su postigli Ramović i Zajmović, a po jedan Mehić i Subašić. U drugom poluvremenu Plavi postižu još dva gola. Svoj treći gol postigao je Ramović, a konačan rezultat postavio Dacić.

Željezničar: Kjosevski (Kršić od 65.) – Salifu, Osmanković (Sipović od 46.), Bogičević (Beća od 46.), Pavić – Hajdarević, Mehić (Duraković od 65.) – Subašić (Gasal od 65.), Ramović (Štilić od 60.), Mujezinović (Dacić od 65.) – Zajmović (Sudar od 65.).

Plavi narednu utakmicu igraju u subotu od 20:30 sati protiv tuzlanske Slobode.