Fresh Press portal
Fudbal Sport Video

Horor u Gracu! Sudiji flašom razbili glavu

Duel trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, između Šturma i AEK Larnake, prekinut je u 78. minutu, nakon što su domaći navijači flašom pogodili pomoćnog sudiju Fredrika Klajvera, koji je razbijene glave ostao da leži na travi, piše “Mondo.rs“.

Nesrećnom Klajveru brzo je ukazana pomoć, a glavni sudija – Muhamed Al-Hakim iz Švedske – odlučio je da fudbalere oba tima pošalje u svlačionice.

U trenutku prekida gosti su u Gracu vodili 2:0, a nakon dvadesetak minuta pauze, susret je nastavljen. Rezultat se do kraja nije mijenjao.

Na našoj internetskoj stranici koristimo kolačiće kako bismo Vam mogli pružati uslugu, analizirati korištenje, osigurati oglašavanje i funkcioniranje sustava, koje bez uporabe kolačića ne bismo bili u mogućnosti pružati. Nastavkom korištenja portala suglasni ste s primanjem kolačića. Više o politici o kolačićima i upravljanja postavkama kolačića pročitajtePrihvatamPročitaj više