Fresh Press portal
Nezavisni informatvni portal

Nakon Širokog Brijega sa 2:0 Velež pobijedio i hrvatskog prvoligaša

Nogometaši Veleža danas su u prijateljskoj utakmici svladali Varaždin sa 2:0.

Rođeni su nastavili s veoma dobrim igrama tijekom priprema za novu sezonu, a ove srijede su na stadionu Pirota u Travniku s 2:0 svladali momčad Varaždina.

Na početku utakmice vidjeli smo nekoliko opasnih napada s obje strane, a onda je Velež preuzeo incijativu. Rođeni su to iskoristili i poveli u 38. minuti kada je Cvijanović pogodio mrežu protivničke momčadi.

Velež je s dobrom igrom nastavio i u drugom poluvremenu, a drugi gol vidjeli smo u 62. minuti. Ćivić je upisao asistenciju, a gol za 2:0 postigao je Zvonić.

Sedam minuta kasnije mostarski klub je mogao i do trećeg gola kada se Berisha našao u prilici, ali je njegov udarac blokiran u posljednji trenutak.

U 72. minuti odlična šansa za Rođene. Cvijanović je ponovo zaprijetio, ali je ovaj put vratar Varaždina uspio zaustaviti njegov udarac. Do kraja susreta Velež je uspio sačuvati prednost i slaviti s 2:0.