Fresh Press portal
Fudbal Sport

Tuzla City u prvoj pripremnoj utakmici pobijedio Gradinu iz Srebrenika

U prvoj pripremnoj utakmici nogometaši Tuzla Cityja pobijedili su jučer u Srebreniku ekipu drugoligaša Gradine rezultatom 3:2 (1:2).

Strijelcu su bili Beganović u 40., Spasić u 50. i Ramić u 62. minuti za tuzlanski tim, a Husetović u 20. i Delić u 43. minuti za Gradinu.

Prije početka utakmica potpisan sporazum o saradnji dvaju klubova, koji tretira različite oblike saradnje, a posebno u sferi stvaranja i razmjene igrača. Predsjednik Tuzla Cityja, Azmir Husić, donirao je tom prilikom Gradini 50.000 KM.

Narednu utakmicu ekipa Milenka Bošnjakovića odigrat će 23. juna u Tuzli protiv banjalučkog Borca, dok će 29. juna biti gost švicarskog superligaša Xamaxa iz Neuchatela.

Glavni dio priprema Tuzla City obavit će od 2. do 12. jula u Čatežu (Slovenija), gdje će odigrati četiri kontrolne utakmice, rečeno je Feni u tuzlanskom klubu.

>>> PRATITE NAS! DRUŠTVENI SMO! FACEBOOK ili PREUZMI FRESHPRESS APP <<< ________________________________________________________________________________________